Dla biznesuopens in a new tab
Sprzedam łąkę 2 ha.
Sprzedam łąkę 2 ha.
PromujOdśwież

Prywatne

Rodzaj: Działki rolne

Powierzchnia: 19 553 m²

Cena za m²: 4.71 zł/m²

Opis

Sprzedam łąkę o pow. 2 ha. Położona między Boćkami a Andryjankami przy trasie 19.
Nr. Działki 1280.
Cena 46tyś za hektar.

Kontakt 50*****90.

Jeżeli nie odbieram proszę o sms.
ID: 1074399735

Skontaktuj się

Facebook connected icon

Tomasz

Na OLX od kwiecień 2014

Ostatnio online wczoraj o 18:17

xxx xxx xxx

Dodane 18 maja 2026

Sprzedam łąkę 2 ha.

92 000 zł

do negocjacji

Lokalizacja

Location

Andryjanki

Podlaskie

Darmowa aplikacja na Twój telefon