Rodzaj: Działki budowlane

Powierzchnia: 1 004 m²

Cena za m²: 148.41 zł/m²

Opis

Na sprzedaż działki budowlane położone w malowniczej miejscowości Rokocin. Działki o powierzchni od 1004 do 1730m² . Spokojna i zielona okolica w pobliżu lasy i staw. Szybki dojazd do centrum Starogardu Gdańskiego. Dzialki uzbrojone. Idealne miejsce na budowę domu - cisza, natura i jednocześnie blisko miasta. Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. Od 140 do 160 zł/m².
+49* 1*7*2*4*4*3*8*9*2*9
ID: 1069407286

Skontaktuj się

Adam

Na OLX od styczeń 2026

Ostatnio online w dniu 26 kwietnia 2026

xxx xxx xxx

Odświeżono dnia 09 maja 2026

Sprzedam działki budowlane

149 000 zł

Lokalizacja

Location

Rokocin

Pomorskie

Darmowa aplikacja na Twój telefon