Rodzaj: Działki rolno-budowlane

Powierzchnia: 3 000 m²

Cena za m²: 63.33 zł/m²

Opis

Na sprzedaż działka budowlana z pozwoleniem na budowę
Dziembowo okolice Kaczor, blisko Piły

Oferuję atrakcyjną działkę budowlaną położoną w spokojnej i zielonej miejscowości Dziembowo, w pobliżu Kaczor i zaledwie kilka minut od Piły. To idealne miejsce dla osób szukających ciszy, przestrzeni i kontaktu z naturą, a jednocześnie z szybkim dojazdem do miasta.

Najważniejsze atuty nieruchomości:
powierzchnia: duża, ustawna działka
wydane aktualne pozwolenie na budowę
gotowy projekt domu w cenie
spokojna, rozwijająca się okolica domów jednorodzinnych
dogodny dojazd do Piły
idealne miejsce pod dom z ogrodem lub inwestycję

Działka pozwala na szybkie rozpoczęcie budowy – bez zbędnych formalności i oczekiwania.

Zapraszam do kontaktu i obejrzenia
ID: 1069289969

Skontaktuj się

User avatar
Facebook connected icon

Arleta

Na OLX od lipiec 2021

Ostatnio online w dniu 25 kwietnia 2026

xxx xxx xxx

Odświeżono dnia 09 maja 2026

Sprzedam dzialkę z projektem

190 000 zł

do negocjacji

Lokalizacja

Location

Dziembówko

Wielkopolskie

Darmowa aplikacja na Twój telefon