Rodzaj: Działki rolne

Powierzchnia: 24 000 m²

Cena za m²: 5.42 zł/m²

Opis

Sprzedam działkę rolną nr 371 w obrębie ewidencyjnym Choroszczewo.Tel 50*****14
ID: 1074564877

Skontaktuj się

katarzynamalewska62

Na OLX od maj 2022

Ostatnio online dziś o 14:49

xxx xxx xxx

Dodane dzisiaj o 14:58

Sprzedam działkę rolną 2.40ha

130 000 zł

Lokalizacja

Location

Wygonowo

Podlaskie

Darmowa aplikacja na Twój telefon