Dla biznesuopens in a new tab
Sprzedam działkę ROD "Oaza" w Lubniewicach
Sprzedam działkę ROD "Oaza" w Lubniewicach
Sprzedam działkę ROD "Oaza" w Lubniewicach
Sprzedam działkę ROD "Oaza" w Lubniewicach
Sprzedam działkę ROD "Oaza" w Lubniewicach
PromujOdśwież

Prywatne

Rodzaj: Działki rekreacyjne

Powierzchnia: 547 m²

Cena za m²: 121.57 zł/m²

Opis

Sprzedam działkę ROD "Oaza" w Lubniewicach nr 53. Działka o powierzchni 547 m2, ogrodzona. Na działce posadzone są młode drzewa i krzewy oraz wydzielony warzywniak. Znajduje się także domek ogrodowy ok. 16 m2 z częścią wypoczynkową, gospodarczą i zadaszonym tarasem. Na działce znajduje się prąd i woda.
Cena 66 500 PLN (do negocjacji).
Osoby zainteresowane proszę o kontakt pod nr telefonu: 6*9*1*6*7*9*8*4*6*
ID: 1067743886

Skontaktuj się

Henryka

Na OLX od luty 2014

Ostatnio online w dniu 17 kwietnia 2026

xxx xxx xxx

Dodane 17 kwietnia 2026

Sprzedam działkę ROD "Oaza" w Lubniewicach

66 500 zł

do negocjacji

Lokalizacja

Location

Lubniewice

Lubuskie

Darmowa aplikacja na Twój telefon