Rodzaj: Działki inwestycyjne

Powierzchnia: 3,27 m²

Cena za m²: 129840.98 zł/m²

Opis

Witam.
Posiadam działkę nr 391/12 pod inwestycje o powierzchni ok. 0,3297 ha która znajduje się w Sękowie przy ul. Fabrycznej 2.
Więcej informacji pod tel. 50*******90
ID: 829545260

Skontaktuj się

Marcin

Na OLX od kwiecień 2019

Ostatnio online w dniu 11 maja 2026

xxx xxx xxx

Dodane 11 maja 2026

Sprzedam działkę pod inwestycje

424 580 zł

Lokalizacja

Location

Sękowo

Wielkopolskie

Darmowa aplikacja na Twój telefon