Rodzaj: Działki budowlane

Powierzchnia: 10 445 m²

Cena za m²: 4.69 zł/m²

Opis

OGŁOSZENIE SPRZEDAŻY DZIAŁKI BUDOWLANEJ – ŚWIĘTOSŁAW, GM. WAŁCZ

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana nr 15, położona w miejscowości Świętosław, gmina Wałcz. Nieruchomość usytuowana jest bezpośrednio przy drodze asfaltowej, co zapewnia wygodny i całoroczny dojazd.

Dla działki została wydana bezterminowa decyzja o warunkach zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego, obejmująca następujące parametry:

powierzchnia zabudowy: od 60 m² do 140 m²

szerokość elewacji frontowej: od 8 m do 15 m

kąt nachylenia dachu: od 30° do 45°

maksymalna wysokość kalenicy: do 8,5 m

Media i infrastruktura:

woda z sieci wodociągowej

odprowadzanie ścieków – przydomowa oczyszczalnia ścieków

Działka stanowi idealne miejsce pod budowę domu jednorodzinnego w spokojnej, kameralnej lokalizacji, z dobrym dostępem do infrastruktury oraz szybkim dojazdem do Wałcza.

To doskonała propozycja dla osób poszukujących miejsca na realizację własnego domu w otoczeniu natury, a jednocześnie z wygodnym dostępem do drogi publicznej.

Zapraszam do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia prezentacji nieruchomości.
ID: 1071592292

Skontaktuj się

Michał

Na OLX od marzec 2021

Ostatnio online w dniu 06 maja 2026

xxx xxx xxx

Odświeżono dnia 13 maja 2026

Sprzedam działkę budowlaną

49 000 zł

Lokalizacja

Location

Świętosław

Zachodniopomorskie

Darmowa aplikacja na Twój telefon