Rodzaj: Działki budowlane

Powierzchnia: 1 180 m²

Cena za m²: 110.17 zł/m²

Opis

„Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 1 180 m² za cenę 130 000 w Zduńskiej Woli – Karsznicach, ul. Parkowa 1. Działka o wymiarach ok. 47 × 26 m, ma bezpośredni dostęp do drogi publicznej. Media: woda i prąd w drodze.
Proszę o kontakt telefoniczny, nie odpowiadam na SMSy i maile.
Tel. 79*******34
ID: 1060143907

Skontaktuj się

User avatar
Facebook connected icon

Kasia

Na OLX od październik 2018

Ostatnio online w dniu 13 kwietnia 2026

xxx xxx xxx

Dodane 13 kwietnia 2026

Sprzedam działkę budowlaną

130 000 zł

Lokalizacja

Location

Zduńska Wola

Łódzkie

Darmowa aplikacja na Twój telefon