Rodzaj: Działki budowlane

Powierzchnia: 3 200 m²

Cena za m²: 30.94 zł/m²

Opis

Sprzedam działkę (rolno-budowlana, z warunkami zabudowy)w miejscowości Małe Pułkowo,gmina Dębowa Łąka. Powierzchnia 3200m2. Nieruchomości położona wśród zabudowy miejscowości,12 km od Wąbrzeźna i41 km od Torunia.Bezposrednie połączenie z drogą publiczną. Jest to droga wojewódzka nr 534 ( Wąbrzeźno - Golub Dobrzyń. Idealna pod mała inwestycje.
ID: 1069053109

Skontaktuj się

User avatar
Facebook connected icon

DANIEL

Na OLX od luty 2015

Ostatnio online w dniu 03 maja 2026

xxx xxx xxx

Dodane 29 kwietnia 2026

Sprzedam działkę

99 000 zł

Lokalizacja

Location

Wąbrzeźno

Kujawsko-pomorskie

Darmowa aplikacja na Twój telefon