Prywatne
Rodzaj: Ogródek działkowy
Powierzchnia: 522 m²
Cena za m²: 507.66 zł/m²
Opis
Sprzedam domek znajdujący się na działce ROD w Tenczynku Enklawa A Stowarzyszenie „Wichrowe Wzgórza” wraz z odstąpieniem prawa do użytkowania działki.
Domek drewniany 35m wraz z wyposażeniem, tarasem oraz basenem.
W domku znajduje się salon z aneksem kuchennym, sypialnia oraz łazienka z WC. Basen poliestrowy o wymiarach ok 2,5 x 4,7 m, głębokość 1m.
Działka 522 m2 o regularnym kształcie.
Na działce znajduje się również domek narzędziowy, wiata na drewno oraz nasadzenia.
Domek posiada ogrzewanie elektryczne oraz kominek.
Media na działkach dostępne są przez cały rok.
Więcej informacji udzielę telefonicznie.
Działka 522 m2 o regularnym kształcie.
Domek posiada ogrzewanie elektryczne oraz kominek.
Media na działkach dostępne są przez cały rok.
Więcej informacji udzielę telefonicznie.
ID: 1065411719
xxx xxx xxx
Dodane 06 maja 2026
Sprzedam domek z basenem na działce ROD w Tenczynku
265 000 zł
do negocjacji
Lokalizacja
Wola Filipowska
Małopolskie