1. Strona główna
  2. Usługi
  3. Serwis i naprawa RTV, AGD, Elektronika
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Małopolskie
  6. Pozostałe - Tarnów
PromujOdśwież
  • Firmowe

Opis

OPIS
CARINET Sp. z o.o. Sp. k. chętnie zatrudni pracownika na stanowisku: Mechanik serwisu - Serwisant elektronarzędzi lub maszyn spalinowych Tarnowie

Obowiązki:

* Diagnoza i naprawa elektronarzędzi lub maszyn spalinowych

* Przeprowadzanie testów po naprawie,

* Współpraca z innymi oddziałami w firmie.

Oczekiwania:

* Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

* Wykształcenie min. zawodowe,

* Gotowość do podnoszenia kwalifikacji,

* Umiejętność analitycznego myślenia i diagnozowania usterek,

* Solidność i dokładność w działaniu,

* Dobra organizacja pracy własnej,

* Ogólna znajomość budowy elektronarzędzi lub maszyn spalinowych

* Podstawowa umiejętność obsługi komputera.

Oferujemy:

*Stabilne warunki zatrudnienia (Umowa o Pracę),

*Niezbędne narzędzia pracy,

*Wsparcie techniczne,

*Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij nam swoje CV. Prosimy w wiadomości zaznaczać na jakie stanowisko kandydat aplikuje.

Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawa z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ. U. z 2002 r., Nr 101, Poz. 926 ze zm.)”.
ID: 918943642

Skontaktuj się

Filip

Na OLX od kwiecień 2017

Ostatnio online w dniu 17 maja 2024

xxx xxx xxx

Dodane 24 maja 2024

Serwis Elektronarzędzi lub Maszyn spalinowych

O ogłoszeniodawcy

Lokalizacja