Prywatne
Opis
Ściółka lniana ECOFLAX 20 kg
Oferujemy wysokiej jakości ściółkę lnianą ECOFLAX, przeznaczoną dla koni. Doskonale sprawdza się zarówno w przydomowych stajniach, jak i dużych ośrodkach jeździeckich. Dzięki wysokiej chłonności oraz niskiej zawartości pyłu zapewnia komfort koniom i ułatwia utrzymanie czystości w boksach.
Zalety
* wysoka chłonność
* niska zawartość pyłu
* wydajna i ekonomiczna
* łatwa w ścieleniu
* odpowiednia dla koni z wrażliwym układem oddechowym
* produkt nowy
Cennik
1 szt. – 50 zł
15 szt. – 47 zł/szt. (705 zł)
18 szt. – 46 zł/szt. (828 zł)
21 szt. – 45 zł/szt. (945 zł)
54 szt. – 42 zł/szt. (2268 zł)
Przy większych zamówieniach przygotowujemy indywidualną wycenę.
Dostawa
Darmowa dostawa na terenie województwa małopolskiego.
Raz w miesiącu organizujemy trasy po całej Polsce związane ze zbiórką prania dla jeźdźców. W wielu lokalizacjach możemy dostarczyć ściółkę bez dodatkowych kosztów transportu podczas takiego przejazdu.
Wysyłka paletowa na terenie Polski – 180 zł.
Dlaczego warto kupić u nas?
Jesteśmy firmą Praktyczna Pralnia i od lat współpracujemy z właścicielami koni oraz stajni. Oferujemy nie tylko ściółki, ale również profesjonalne pranie derek, czapraków i akcesoriów jeździeckich.
Zamówienia można składać również przez sklep internetowy oraz aplikację mobilną Praktyczna Pralnia.
Zapraszamy do kontaktu – chętnie doradzimy w wyborze odpowiedniej ściółki i przygotujemy ofertę dla stajni oraz klientów indywidualnych.
Oferujemy wysokiej jakości ściółkę lnianą ECOFLAX, przeznaczoną dla koni. Doskonale sprawdza się zarówno w przydomowych stajniach, jak i dużych ośrodkach jeździeckich. Dzięki wysokiej chłonności oraz niskiej zawartości pyłu zapewnia komfort koniom i ułatwia utrzymanie czystości w boksach.
Zalety
* wysoka chłonność
* niska zawartość pyłu
* wydajna i ekonomiczna
* łatwa w ścieleniu
* odpowiednia dla koni z wrażliwym układem oddechowym
* produkt nowy
Cennik
1 szt. – 50 zł
15 szt. – 47 zł/szt. (705 zł)
18 szt. – 46 zł/szt. (828 zł)
21 szt. – 45 zł/szt. (945 zł)
54 szt. – 42 zł/szt. (2268 zł)
Przy większych zamówieniach przygotowujemy indywidualną wycenę.
Dostawa
Darmowa dostawa na terenie województwa małopolskiego.
Raz w miesiącu organizujemy trasy po całej Polsce związane ze zbiórką prania dla jeźdźców. W wielu lokalizacjach możemy dostarczyć ściółkę bez dodatkowych kosztów transportu podczas takiego przejazdu.
Wysyłka paletowa na terenie Polski – 180 zł.
Dlaczego warto kupić u nas?
Jesteśmy firmą Praktyczna Pralnia i od lat współpracujemy z właścicielami koni oraz stajni. Oferujemy nie tylko ściółki, ale również profesjonalne pranie derek, czapraków i akcesoriów jeździeckich.
Zamówienia można składać również przez sklep internetowy oraz aplikację mobilną Praktyczna Pralnia.
Zapraszamy do kontaktu – chętnie doradzimy w wyborze odpowiedniej ściółki i przygotujemy ofertę dla stajni oraz klientów indywidualnych.
ID: 1083908258
xxx xxx xxx
Odświeżono dnia 24 września 2026
Ściółka lniana ECOFLAX 20 kg | Dla koni | Dostawa GRATIS
50 zł
Lokalizacja
