1. Strona główna
  2. Usługi
  3. Budowa i Remont
  4. Złota rączka, prace drobne
  5. Złota rączka, prace drobne - Mazowieckie
  6. Złota rączka, prace drobne - Milejowice
PromujOdśwież
  • Firmowe

Firma JGS Sp. z o.o. zatrudni pracownika gospodarczego "złotą rączkę" na cały etat. Miejsce wykonywania pracy: Milejowice.
Główne zadania na stanowisku:
- wykonywanie prac konserwatorskich / naprawczych, wynikających z bieżących potrzeb,
- drobne naprawy elektryczne, hydrauliczne, ślusarskie, spawanie,
- prace wykończeniowe z zakresu malowania, tynkowania, szpachlowania,
- utrzymywanie porządku na terenie obiektu oraz w oddziałach firmy.
Wymagania:
- prawo jazdy kat. B,
- doświadczenie na podobnym stanowisku (złota rączka, konserwator, elektryk, technik obiektu),
- umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych,
- mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności.
Oferujemy:
- pracę w stabilnej, dobrze prosperującej i ciągle rozwijającej się firmie,
- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę po okresie próbnym,
- szkolenie wdrożeniowe
- możliwość rozwoju zawodowego
- motywujące wynagrodzenie.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
ID: 919810901

Skontaktuj się

Marta

Na OLX od październik 2018

Ostatnio online w dniu 03 czerwca 2024

xxx xxx xxx

Dodane 21 maja 2024

Pracownik gospodarczy "złota rączka"

O ogłoszeniodawcy

Lokalizacja