1. Strona główna
  2. Usługi
  3. Serwis i naprawa RTV, AGD, Elektronika
  4. AGD
  5. AGD - Śląskie
  6. AGD - Katowice
  7. AGD - Śródmieście
PromujOdśwież
  • Prywatne

Kawa.pl Sp. z o.o. jest importerem i dystrybutorem profesjonalnych ekspresów do kawy świadczy także kompleksowe usługi serwisowe ekspresów do kawy.

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko: technik serwisu

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna między innymi za:

· Codzienną obsługę zleceń serwisowych,

· Naprawę ekspresów do kawy,

· Instalację ekspresów do kawy u klientów,

· Protokołowanie wykonywanych działań serwisowych,

Wymagania:

· Prawo jazdy kat. B

· Dobra organizacja pracy,

· Samodzielność,

· Umiejętność pracy w zespole,

· Kultura osobista,

· Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (mile widziane)

· Ogólna wiedza techniczna

Oferujemy:

· Pracę w oparciu o umowę o pracę,

· Szkolenia zawodowe,

· Miłą atmosferę pracy,

· Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadać

· Możliwość rozwoju zawodowego

· Elastyczne godziny pracy

· Wynagrodzenie do uzgodnienia oparte na doświadczeniu kandydata

Miejsce pracy:

Kawa.pl Sp. z o.o. ul. Jaskółek 12M 43-215 Studzienice

Preferowane godziny pracy seriwsu:

Od poniedziałku do piątku, od 8- 16 (do uzgodnienia)

Jeśli odpowiadają Ci warunki przedstawione w ogłoszeniu, to czekamy właśnie na Ciebie! Wyślij CV na adres mailowy serwis§kawa.pl
ID: 910352185

Skontaktuj się

User avatar

Aleksander

Na OLX od wrzesień 2015

Ostatnio online w dniu 08 kwietnia 2024

xxx xxx xxx

Dodane 29 kwietnia 2024

Praca Technik Serwisant - naprawa profesjonalnych ekspresów do kawy

Użytkownik

Lokalizacja