1. Strona główna
  2. Usługi
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie domów, mieszkań i biur
  5. Sprzątanie domów, mieszkań i biur - Podkarpackie
  6. Sprzątanie domów, mieszkań i biur - Rzeszów
Praca sprzątanie mieszkań apartamentów w centrum Rzeszowa
PromujOdśwież
  • Firmowe

Dołącz do zgranego zespołu Handyapartamenty.pl Rzeszów – specjalizującej się w krótkoterminowym wynajmie apartamentów!

Szukamy osób do sprzątania apartamentów po wyjeździe naszych Gości.
Godziny pracy: do ustalenia wg dyspozycji najcześniej w godzinach od 11:00 do 15:00, włącznie z weekendami i świętami.

Mamy również inne zlecenia jak sprzątanie biur i mieszkań - elastyczne godziny pracy.

Uwaga!!! Bez obaw nie zawsze będziesz pracował/a (zespół będzie kilku osobowy),

Lokalizacja: Apartamenty znajdują się przy ulicach Grunwaldzkiej i Jabłońskiego,

Zakres obowiązków:

• Kompleksowe sprzątanie apartamentów po wyjeździe Gości,
• Zmiana pościeli,
• Przygotowanie ręczników i asortymentu,
• Wyrzucenie śmieci.

Dodatkowe informacje: Nasze apartamenty są blisko w jednym obiekcie i w drugim pobliskim składa ułatwia dostęp do pomieszczeń gospodarczych, gdzie można wygodnie organizować pracę.

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie,
Środki czystości,
Pracę w dynamicznym zespole,
Standard sprzątania,

Mile widziane osoby z doświadczeniem,
Nie masz doświadczenia, nie przejmuj się kiedyś trzeba zacząć.

Aplikacje: Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie oferty na adres: biuroMAŁPAhandyapartmenty.pl.

Uwaga: Skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Dołącz do naszego zespołu już dziś!
ID: 909432146

Skontaktuj się

Robert

Na OLX od maj 2017

Ostatnio online w dniu 16 maja 2024

xxx xxx xxx

Dodane 05 maja 2024

Użytkownik

Lokalizacja