1. Strona główna
  2. Usługi
  3. Pozostałe usługi
  4. Pozostałe usługi - Pomorskie
  5. Pozostałe usługi - Bąkowo
Praca na stanowisku obsługa klienta w serwisie Bąkowo koło Kowal
PromujOdśwież
  • Firmowe

Firma Bosch Centrum Agares w Bąkowie koło Kowal poszukuje pracownika na stanowisko:
obsługa klienta w serwisie
Główne obowiązki:
- przyjmowanie klientów i wystawianie odpowiedniej dokumentacji, obsługa skrzynki mailowej, odbieranie telefonów, wystawianie faktur.
Zapewniamy:
-umowę o pracę na pełen etat, stałe godziny pracy, dobrą atmosferę oraz rozwój
Oczekujemy:
- znajomości obsługi komputera, chęci do pracy i uczciwości, nie jest wymagane doświadczenie zawodowe na zbliżonym stanowisku.
ID: 913682133

Skontaktuj się

Agnieszka Schmidt

Na OLX od kwiecień 2024

Ostatnio online w dniu 24 kwietnia 2024

xxx xxx xxx

Dodane 22 kwietnia 2024

Użytkownik

Lokalizacja