1. Strona główna
  2. Usługi
  3. Pozostałe usługi
  4. Pozostałe usługi - Małopolskie
  5. Pozostałe usługi - Świątniki Górne
PromujOdśwież
  • Firmowe

Opis

Oferujemy pracę dla Kierownika Robót

TMC Poland Sp. z o. o. zajmuje się opracowywaniem i wdrażaniem innowacyjnych technologii w zakresie inżynierii powierzchni. Firma świadczy usługi dla energetyki, rafinerii, cementowni, przemysłu chemicznego, papierniczego i spożywczego, obejmujące zabezpieczanie powierzchni przeciwko korozji oraz erozji elementów kotłów i konstrukcji narażonych na działanie agresywnego chemicznie środowiska bądź wysokich temperatur, powłokami ceramicznymi GreenEco oraz powłokami metalicznymi. Prace prowadzimy zarówno na rynku polskim jak i za granicą.

W związku z rozwojem TMC Poland, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierownik Robót

Zakres obowiązków:
• Organizowanie oraz koordynowanie prac w celu zapewnienia terminowej realizacji zadań planowych;
• Nadzór nad realizacją prac od momentu przyjęcia zamówienia do etapu zakończenia realizacji;
• Organizacja zespołu i przypisywanie zadań;
• Podejmowanie działań mających na celu optymalizację i usprawnienie realizacji kontraktów;
• Zarządzanie dokumentacją, sporządzanie raportów;
• Dbanie o przestrzeganie norm i zasad BHP;
• Rozwiązywanie ewentualnych problemów podczas wykonywanych prac;
• Komunikacja z klientem w celu ustalenia terminów i szczegółów wykonania prac;
• Monitorowanie postępu prac i kontrola jakości wykonanych robót;
• Planowanie i kontrola kosztów oraz optymalizacja wykorzystania zasobów;
• Bieżące raportowanie bezpośredniemu przełożonemu postępów prac oraz ewentualnych zagrożeń/opóźnień;
• Przygotowywanie oraz udział w szkoleniach i prezentacjach dla kontrahentów;
• Współpraca z innymi działami Spółki.

Od kandydatów oczekujemy:
• Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
• Umiejętności organizacyjnych i kierowniczych
• Umiejętności planowania robót i zarządzania zespołem pracowników
• Nastawienia na cel, umiejętności rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji;
• Komunikatywności i umiejętności pracy pod presją czasu;
• Dyspozycyjności i samodzielności w działaniu;
• Gotowości do wyjazdów służbowych;
• Dokładności i zaangażowania w wykonywanie powierzonych zadań
• Znajomość sektora energetycznego/ciepłowniczego, remontów i pracy urządzeń kotłowych będzie dodatkowym atutem;
• Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę; zadaniowy system czasu pracy; możliwość częściowej pracy w systemie hybrydowym, elastyczne godziny pracy;
• Wiedzę wewnętrzną dotyczącą realizacji wielkoskalowych projektów;
• Atrakcyjne wynagrodzenie;
• Premie uznaniowe po nadzorowanych kontraktach;
• Niezbędne narzędzia pracy;
• Możliwość rozwoju zawodowego;
• Finansowanie specjalistycznych kursów i szkoleń;
• Karta klubu fitness.

Aplikacje z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych należy przesyłać na adres e-mail: tmc(małpa)tmcpoland.com, wpisując w tytule nazwę stanowiska, lub za pośrednictwem OLX.
Uprzejmie informujemy, iż  skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)

TMC Poland, Sp. z o.o.
ul. Kampinos 14
32-031 Włosań
woj. małopolskie
ID: 918663131

Skontaktuj się

TMC Poland

Na OLX od maj 2024

Ostatnio online w dniu 16 maja 2024

xxx xxx xxx

Dodane 30 maja 2024

Praca dla Kierownika Robót

Użytkownik

Lokalizacja