1. Strona główna
  2. Usługi
  3. Usługi reklamowe
  4. Grafika, druk, produkcja
  5. Grafika, druk, produkcja - Małopolskie
  6. Grafika, druk, produkcja - Kraków
  7. Grafika, druk, produkcja - Nowa Huta
PromujOdśwież
  • Prywatne

Poszukujemy utalentowanego i doświadczonego grafika, który dołączy do naszego zespołu w roli Specjalisty ds. projektowania opakowań. Jesteśmy dynamiczną firmą działającą w obszarze produkcji.

Opis stanowiska:
Jako Grafik w naszej firmie będziesz odpowiedzialny za:
• Tworzenie atrakcyjnych wizualizacji produktów, zarówno na potrzeby marketingowe, jak i sprzedażowe.
• Przygotowywanie projektów graficznych do druku, w tym etykiet, opakowań i materiałów promocyjnych.
• Współpraca z zespołem marketingowym i produkcyjnym w celu zapewnienia spójności wizerunku marki.
• Utrzymywanie wysokich standardów estetycznych i jakościowych w każdym projekcie.

Wymagania:
* Doświadczenie zawodowe w pracy jako grafik, preferowana specjalizacja w projektowaniu produktów.
* Znajomość narzędzi graficznych
* Umiejętność tworzenia wizualizacji 3D będzie dodatkowym atutem.
* Kreatywność, precyzja i zdolność pracy w zespole.
* Dobra organizacja czasu i umiejętność zarządzania projektami.

Oferujemy:
* Ciekawe i pełne wyzwań projekty
* Stabilne zatrudnienie.
* Przyjazne środowisko pracy.

Jeśli masz pasję do grafiki, doświadczenie w tworzeniu wizualizacji produktowych i chcesz dołączyć do zespołu, który stale dąży do doskonałości, to ta oferta pracy jest dla Ciebie! Prześlij swoje CV oraz portfolio poprzez formularz OLX.
ID: 910316400

Skontaktuj się

Ryszard

Na OLX od marzec 2024

Ostatnio online w dniu 25 kwietnia 2024

xxx xxx xxx

Dodane 29 kwietnia 2024

Poszukiwany Grafik z doświadczeniem

Użytkownik

Lokalizacja