Dla biznesuopens in a new tab
Pokój 1-osobowy ul.Pilotów ( blisko centrum )
Pokój 1-osobowy ul.Pilotów ( blisko centrum )
Pokój 1-osobowy ul.Pilotów ( blisko centrum )
Pokój 1-osobowy ul.Pilotów ( blisko centrum )
Pokój 1-osobowy ul.Pilotów ( blisko centrum )
PromujOdśwież

Prywatne

Umeblowane: Tak

Rodzaj pokoju: Jednoosobowy

Preferowani: Kobiety

Opis

**Pokój dla dziewczyny – ul. Pilotów, Kraków od Maja lub 1 czerwca
Wynajmę przytulny pokój 7 m2 w mieszkaniu 3-pokojowym przy ul. Pilotów. Pokój jest w pełni umeblowany: rozkładana sofa, szafa, komoda oraz telewizor.
Lokalizacja jest świetnie skomunikowana z całym miastem. W najbliższej okolicy pełna infrastruktura: liczne sklepy, poczta i punkty usługowe.
Koszty:
900 zł (odstępne) + 350 zł (media: czynsz, prąd, woda, internet).
Łącznie: 1250 zł miesięcznie bez dodatkowych opłat.
Zapraszam do kontaktu!
ID: 1070438492

Skontaktuj się

Anna

Na OLX od listopad 2013

Ostatnio online w dniu 13 maja 2026

xxx xxx xxx

Odświeżono dnia 15 maja 2026

Pokój 1-osobowy ul.Pilotów ( blisko centrum )

900 zł

Lokalizacja

Location

Kraków, Prądnik Czerwony

Małopolskie

Darmowa aplikacja na Twój telefon