Przejdź do głównej części
Dodaj ogłoszenie
Monter sieci lan, światłowodów  / instalator Awist
PromujOdśwież
  • Firmowe

Opis

Monter sieci lan, światłowodów / instalator

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• montaż okablowania lan, światłowodowego
• wizyty serwisowe związane z konfiguracją oraz usuwaniem usterek (routery, anteny, dekodery),praca 2 osobowa
• podłączanie nowych klientów w technologiach kablowych, radiowych i światłowodowych,
• konserwacja, serwis i utrzymanie urządzeń sieciowych,
• diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych,
• w okresie próbnym pracujesz wspólnie z naszym doświadczonym technikiem, który pomoże Ci się wdrożyć do naszej firmy.

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:
• prawo jazdy kat. B,
• umiejętności pracy w zespole,
• braku przeciwwskazań do pracy na wysokości.

Zatrudnimy również osoby, które nie posiadają doświadczenia na podobnym stanowisku jednak muszą cechować się dużą ambicją i zaangażowaniem.

Informujemy, że Administratorem danych jest P.P.H.U. Awist z siedzibą w Mogilanach przy ul. Żary 22a. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
ID: 588337615

Skontaktuj się

AWIST

Na OLX od wrzesień 2014

Ostatnio online w dniu 09 września 2024

Dodane 20 września 2024

Monter sieci lan, światłowodów / instalator Awist

Użytkownik

Lokalizacja