1. Strona główna
  2. Usługi
  3. Współpraca biznesowa
  4. Współpraca biznesowa - Podkarpackie
  5. Współpraca biznesowa - Rogoźnica
Lublin i okolice- współpraca z Przewoźnikiem do 3,5t
PromujOdśwież
  • Firmowe

Farmacol-Logistyka Sp. z o.o. specjalizująca się w usługach logistycznych polegających na obsłudze dostaw produktów farmaceutycznych do klientów hurtowych i detalicznych obecnie poszukuje kandydatów do współpracy w roli:

Przewoźnika
Teren do obsługi: okolice Lublina

Główne zadania:
W zależności od posiadanego środka transportu:
• Codzienny przewóz środków farmaceutycznych do kontrahentów detalicznych (pojazdy o ładowności do 3,5 t) na wyznaczonych terenach (trasach) – Transport Detaliczny

Wymagania:

• prowadzenie własnej działalności gospodarczej
• posiadanie samochodu typu chłodnia zapewniającego warunki transportu w temperaturach 15-25°C z aktualnym świadectwem mapowania
• zaangażowanie i ambicja

Oferujemy:
• Pracę w jednej z największych firm w branży hurtu farmaceutycznego w Polsce
• Wyznaczony na wyłączność rejon działania
• Stabilność współpracy
• Przejrzysty system rozliczeń i terminową realizację płatności
• Szkolenia

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem telefonu
Dyspozytor 50*****16/ 178666982
W godzinach 9-15 od Pn do Pt
oraz pod adresem e-mail: transport(at)farmacol.com.pl lub tles(at)farmacol.com.pl z adnotacją LUBLIN
ID: 641702935

Skontaktuj się

Tomasz

Na OLX od czerwiec 2019

Ostatnio online w dniu 16 kwietnia 2024

xxx xxx xxx

Dodane 03 kwietnia 2024

Użytkownik

Lokalizacja