Rodzaj: Działki rolne

Powierzchnia: 4 100 m²

Cena za m²: 7.32 zł/m²

Opis

Na sprzedaż łąka o powierzchni 0.41 ha w Sulkach, gm. Miastkowo. Kontakt tel. po godzinie 16ej.
ID: 1070869913

Skontaktuj się

User avatar
Facebook connected icon

Magda

Na OLX od styczeń 2018

Ostatnio online w dniu 03 maja 2026

xxx xxx xxx

Dodane 03 maja 2026

Łąka w Sulkach gm.Miastkowo

30 000 zł

Lokalizacja

Location

Zawady

Podlaskie

Darmowa aplikacja na Twój telefon