1. Strona główna
  2. Usługi
  3. Budowa i Remont
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Śląskie
  6. Pozostałe - Bielsko-Biała
PromujOdśwież
  • Firmowe

Hotel ibis Styles Bielsko-Biała renomowanej sieci ACCOR zatrudni Kierownika ds Eksploatacji Technicznej.
Poszukujemy zaangażowanej oraz odpowiedzialnej osoby z doświadczeniem w pracach budowlano-remontowych, naprawach, montażach.

Zakres obowiązków:

-Nadzorowanie eksploatacji obiektu, przeglądy, konserwacje i remonty wynikające z prawa budowlanego oraz z dokumentacji techniczno - ruchowej,

-Nadzorowanie poprawności pracy powierzonej infrastruktury technicznej (urządzenia, instalacje, systemy techniczne),

-Nadzorowanie prac podwykonawców,

-Prowadzenie dokumentacji związanej z obsługą budynków w tym korespondencji ze służbami technicznymi, firmami zewnętrznymi i klientami,

-Nadzór nad gospodarką magazynową,

-Współpraca z urzędami, instytucjami nadzoru,

-Rygorystyczne przestrzeganie przepisów BHP i ppoż.,

- Współpraca z działami operacyjnymi, pomoc i bieżące wsparcie

- Ustalanie z Dyrektorem terminów i kolejności prac remontowych,

Nasze wymagania:

- Doświadczenie na podobnym stanowisku, będzie dużym atutem

- Umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów technicznych

- Znajomość obsługi podstawowej komputera MS Office (Word, Excel, Outlook)

- Komunikatywność, otwartość i pracowitość

- Zdolność efektywnego zarządzania czasem pracy oraz ustalania priorytetów

OFERUJEMY:

- Umowę o pracę, umowę zlecenie

- Zniżki w hotelach sieci Accor na całym świecie

- Zniżki w hotelach sieci De Silva w Polsce

- Możliwość uczenia się od doświadczonych kolegów oraz rozwój w hotelach sieci Accor oraz
De Silva

- Prywatna opieka medyczna Medicover

- Posiłki pracownicze

Zainteresowanych prosimy o umieszczenie w CV klauzuli – OŚWIADCZENIA WYRAŻENIA ZGODY.

Prosimy wyslij swoje cv lub skontaktuj się telefonicznie pomiedzy 8:00 -16:00 od poniedziałku do piątku.
ID: 724334424

Skontaktuj się

User avatar

Anna Korpanty

Na OLX od marzec 2021

Ostatnio online w dniu 17 kwietnia 2024

xxx xxx xxx

Dodane 30 kwietnia 2024

Kierownik ds. Eksploatacji Technicznej

Użytkownik

Lokalizacja