Dla biznesuopens in a new tab
JESIONKA Ul. NOWA Gm. Czosnów 1292m2 Budowlana. Małocice
JESIONKA Ul. NOWA Gm. Czosnów 1292m2 Budowlana. Małocice
JESIONKA Ul. NOWA Gm. Czosnów 1292m2 Budowlana. Małocice
PromujOdśwież

Prywatne

Rodzaj: Działki budowlane

Powierzchnia: 1 291 m²

Cena za m²: 184.35 zł/m²

Opis

Działka w Gminie Czosnów w JESIONCE

powierzchnia 1292 m2.

Media.

Bardzo dobra lokalizacja przy ul. Nowej.

Ładna Zielona spokojna okolica.

Nowopowstające domy jednorodzinne.

Na działkę Wjazd z ulicy asfaltowej, bezpośrednio z Ul. NOWA.

(dodatkowym plusem jest ok 5m drogowego pasu "zieleni/trawnika" pomiędzy sprzedawaną działką a ul. Nową )
ID: 997764991

Skontaktuj się

a.m2222

Na OLX od marzec 2025

Ostatnio online w dniu 13 maja 2026

xxx xxx xxx

Dodane 03 maja 2026

JESIONKA Ul. NOWA Gm. Czosnów 1292m2 Budowlana. Małocice

238 000 zł

do negocjacji

Lokalizacja

Location

Czosnów

Mazowieckie

Darmowa aplikacja na Twój telefon