Rodzaj: Działki rolne

Powierzchnia: 19 200 m²

Cena za m²: 6.25 zł/m²

Opis

Grunty rolne 1, 70 h , las 0,22 h położone gmina Boćki wieś Solniki
Boćki obręb Solniki nr działki 200, 201, 173
ID: 1062334028

Skontaktuj się

Facebook connected icon

Mirek

Na OLX od maj 2019

Ostatnio online w dniu 29 kwietnia 2026

xxx xxx xxx

Odświeżono dnia 12 maja 2026

Grunt rolny gmina Boćki

120 000 zł

Lokalizacja

Location

Solniki

Podlaskie

Darmowa aplikacja na Twój telefon