Prywatne
Rodzaj: Działki rolno-budowlane
Powierzchnia: 16 000 m²
Cena za m²: 2.88 zł/m²
Opis
-Sprzedam działke 217 -0,3680h i 275- 0,2410 w miejscowości Brzezinki woj. Śląskie. Szerokość 7,5m.-50000 zł
Więcej info wyłącznie tel
Więcej info wyłącznie tel
ID: 1016270921
xxx xxx xxx
Dodane 08 maja 2026
Grunt działka rolno budowlana
46 000 zł
Lokalizacja
Brzezinki
Śląskie