Prywatne
Rodzaj: Działki budowlane
Powierzchnia: 1 000 m²
Cena za m²: 10.5 zł/m²
Opis
Mam na sprzedaż działki budowlane położone w miejscowości Munina(powiat jarosławski, gmina Jarosław) przy ul. Sportowej.
Dostępne działki:
• nr 918/7 – powierzchnia 10,85 ar
• nr 918/8 – powierzchnia 11,63 ar
• nr 918/9 - powierzchnia 11,93 ar
• nr 918/10 - powierzchnia 13,87 ar
Działki ujęte w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego.
Działki o regularnym kształcie. spokojna okolica, dogodny dojazd do miasta, w pobliżu zabudowa jednorodzinna, szkoła, żłobek, przedszkola, sklep, przystanek autobusowy oraz stacja PKP.
Wszystkich innych informacji udzielę osobom zainteresowanym - zapraszam do kontaktu w wiadomości prywatnej bądź pod numerami telefonów:
- 66*******46
- 69*******80
Dostępne działki:
• nr 918/7 – powierzchnia 10,85 ar
• nr 918/8 – powierzchnia 11,63 ar
• nr 918/9 - powierzchnia 11,93 ar
• nr 918/10 - powierzchnia 13,87 ar
- 66*******46
- 69*******80
ID: 1074641461
xxx xxx xxx
Dodane 19 maja 2026
działki budowlane
10 500 zł
Lokalizacja
Munina
Podkarpackie