Rodzaj: Działki budowlane

Powierzchnia: 1 400 m²

Cena za m²: 103.57 zł/m²

Opis

Witam do sprzedazy zostalo 4 dzialki budowlane w miejscowosci dobromierz powiat swidnicki dzialki znajduja sie przy ulicy podgornej bardzo.ladne widoki cena 110zl za mkw nie daleko powstaje amazon
ID: 1056439254

Skontaktuj się

Facebook connected icon

adam

Na OLX od kwiecień 2013

Ostatnio online w dniu 27 kwietnia 2026

xxx xxx xxx

Dodane 10 maja 2026

Dzialki budowlane

145 000 zł

Lokalizacja

Location

Strzegom

Dolnośląskie

Darmowa aplikacja na Twój telefon