Dla biznesuopens in a new tab
Działki budowlane 1000m2 Winduga
Działki budowlane 1000m2 Winduga
Działki budowlane 1000m2 Winduga
Działki budowlane 1000m2 Winduga
Działki budowlane 1000m2 Winduga
Działki budowlane 1000m2 Winduga
Działki budowlane 1000m2 Winduga
Działki budowlane 1000m2 Winduga
PromujOdśwież

Prywatne

Rodzaj: Działki budowlane

Powierzchnia: 1 030 m²

Cena za m²: 53.4 zł/m²

Opis

Oferuje na sprzedaż działki budowlane w miejscowości Winduga, 12 km od Włocławka.
Dzialki położone w niezwykle cichej i spokojnej okolicy, blisko natury.
Idealne miesce do relaksu i odpoczynku.
Powierzchnia dzialek to 1000 m2 każda, 3 dzialki obok siebie.
Możliwość zakupu jednej, dwóch lub trzech.
Dzialki położone przy drodze gminnej.
ID: 1058323612

Skontaktuj się

User avatar
Facebook connected icon

Ewa

Na OLX od październik 2019

Ostatnio online w dniu 14 kwietnia 2026

xxx xxx xxx

Dodane 09 maja 2026

Działki budowlane 1000m2 Winduga

55 000 zł

Lokalizacja

Location

Winduga

Kujawsko-pomorskie

Darmowa aplikacja na Twój telefon