Rodzaj: Działki budowlane

Powierzchnia: 1 162 m²

Cena za m²: 59.38 zł/m²

Opis

Sprzedam działke budowlana .nr.1463/5
Zębowice pow.Olesno
Prąd na działce.

Tel.004915129463688

Najlepiej Whotsap
ID: 1034825143

Skontaktuj się

Wojtek

Na OLX od marzec 2024

Ostatnio online w dniu 03 stycznia 2026

xxx xxx xxx

Dodane 26 kwietnia 2026

Działka Zębowice

69 000 zł

do negocjacji

Lokalizacja

Location

Zębowice

Opolskie

Darmowa aplikacja na Twój telefon