Rodzaj: Ogródek działkowy

Powierzchnia: 400 m²

Cena za m²: 73.75 zł/m²

Opis

Działka 400 m2. Lokalizacja koło FATU. Przy ul.Klecinskiej. Woda 2 krany, prąd, toaleta murowana 20 metrów od działki. Duży parking z zamykana automatyczna bramą. Dookoła kamery i monitoring, jest bardzo bezpiecznie. Działka jest około 150 m od bramy głównej wiec nie trzeba dużo wędrować.
Na działce narzędziownia i antresola.
Nowe płoty założone w tym roku. Dookoła posadzone 400 krzaków żywopłotu- rosną. Drzewa : orzech czereśnia śliwka jabłoń leszczyna klon, magnolia.Zarząd ROD bardzo przyjazny. Zapraszam do kontaktu .
ID: 1023454682

Skontaktuj się

Facebook connected icon

Hania

Na OLX od październik 2015

Ostatnio online w dniu 12 maja 2026

xxx xxx xxx

Dodane 01 maja 2026

Działka ROD w centrum Wrocławia

29 500 zł

Lokalizacja

Location

Wrocław, Fabryczna

Dolnośląskie

Darmowa aplikacja na Twój telefon