Dla biznesuopens in a new tab
Działka ROD 400m² przy ul. Bałdowskiej
Działka ROD 400m² przy ul. Bałdowskiej
Działka ROD 400m² przy ul. Bałdowskiej
Działka ROD 400m² przy ul. Bałdowskiej
Działka ROD 400m² przy ul. Bałdowskiej
PromujOdśwież

Prywatne

Rodzaj: Ogródek działkowy

Powierzchnia: 400 m²

Cena za m²: 90 zł/m²

Opis

Na sprzedaż działka ROD 400 m² – Czyżykowo, ul. Bałdowska (naprzeciw Lidla)

Oferuję na sprzedaż działkę ROD o powierzchni 400 m², położoną w świetnej lokalizacji przy ul. Bałdowskiej – pierwsza brama tuż naprzeciw Lidla.

Na działce znajduje się drewniany domek z altaną, wyposażony w część kuchenną, sypialnianą i toaletę. Domek posiada nowe plastikowe okna. Dodatkowo na terenie znajduje się pomieszczenie gospodarcze idealne na kosiarkę, narzędzia i inne sprzęty.

Całość (domek, altana oraz pomieszczenie gospodarcze) została solidnie zabezpieczona – okratowana, co zapewnia ochronę przed włamaniem. Wokół działki wysoki płot z krzewami.

Działka jest zagospodarowana i gotowa do wypoczynku:
-huśtawka
-murowany grill
-miejsce na palenisko
-drewniany zestaw wypoczynkowy (ławki + stół)
- w altanie prowizoryczny bar i roleta ba której można wyświetlać filmy na projektorze
-drzewa, krzewy owocowe i kwiaty

Media:
-prąd
-woda

Cena do negocjacji.
ID: 1061888509

Skontaktuj się

Facebook connected icon

ola_9

Na OLX od luty 2016

Ostatnio online w dniu 03 maja 2026

xxx xxx xxx

Dodane 20 kwietnia 2026

Działka ROD 400m² przy ul. Bałdowskiej

36 000 zł

do negocjacji

Lokalizacja

Location

Tczew

Pomorskie

Darmowa aplikacja na Twój telefon