Dla biznesuopens in a new tab
Działka rekreacyjna nad jeziorem Głębocko
Działka rekreacyjna nad jeziorem Głębocko
Działka rekreacyjna nad jeziorem Głębocko
Działka rekreacyjna nad jeziorem Głębocko
Działka rekreacyjna nad jeziorem Głębocko
PromujOdśwież

Firmowe

Rodzaj: Działki rekreacyjne

Powierzchnia: 478 m²

Cena za m²: 104.6 zł/m²

Opis

Na sprzedaż rekreacyjna działka nad jeziorem Głębocko (gm. Grodków) o pow. 478 m2. Działka znajduje się na terenie letniskowym w odległości ok. 50 m od jezior na których można spędzać rekreacyjnie czas, 300 m od lasu, ok. 20 min. pieszo od plaży z ratownikiem, restauracją, kompleksem sportowym (tennis, squash, paddle) i małą gastronomią.

Dogodny dojazd z Katowic oraz z Wrocławia (20 min. od zjazdu z autostrady A4). Działka znajduje się w kompleksie trzech jezior, domów letniskowych i rekreacyjnych. Działka jest równa, nie jest zadrzewiona. Prąd w drodze dojazdowej.

W okolicy wiele atrakcji: spływy kajakowe, pałace, zamki, pozostałości średniowiecznych grodów, parki krajobrazowe, park dendrologiczny, wytyczone szlaki rowerowe, rzeka i rzeczki.

Nasze biuro posiada również w ofercie sprzedaży inne działki w tym kompleksie oraz działki nad innymi jeziorami w okolicy (budowlane i rekreacyjne).

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66 paragraf 1. ustawy Kodeks cywilny. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.
ID: 1060656475

Skontaktuj się

Kamil

Na OLX od lipiec 2010

Ostatnio online w dniu 10 maja 2026

xxx xxx xxx

Dodane 20 maja 2026

Działka rekreacyjna nad jeziorem Głębocko

50 000 zł

do negocjacji

Lokalizacja

Location

Głębocko

Opolskie

Darmowa aplikacja na Twój telefon