Prywatne
Rodzaj: Działki rolno-budowlane
Powierzchnia: 743 m²
Cena za m²: 30.42 zł/m²
Opis
REZERWACJA do 28.05.
Działka w miejscowości Kowalki gmina Tychowo oznaczona nr 171/4 o powierzchni 0.743m2 oznaczona jako pastwiska PsIII .
Działka posiada dojazd do drogi gminnej ogólnodostępnej.
Działka w trakcie zdobywania WZ.
Na tę chwilę jako inwestycja lub pod rekreację.
Działka posiada dojazd do drogi gminnej ogólnodostępnej.
Działka w trakcie zdobywania WZ.
Na tę chwilę jako inwestycja lub pod rekreację.
ID: 1074522296
xxx xxx xxx
Dodane 19 maja 2026
Działka na odludziu
22 600 zł
do negocjacji
Lokalizacja
Tychowo
Zachodniopomorskie