Rodzaj: Działki leśne

Powierzchnia: 2 389 m²

Cena za m²: 35.58 zł/m²

Opis

Na sprzedaż działka leśna na Kaszubach – cisza, natura i relaks
Oferuję na sprzedaż wyjątkową działkę leśną położoną w sercu Kaszub, w otoczeniu malowniczych jezior i natury, a jednocześnie w niewielkiej odległości od miasta Kościerzyna.
Powierzchnia: 2389 m²
Rodzaj terenu: las liściasty
Dojazd: droga gruntowa
Lokalizacja: bardzo blisko jeziora
To idealne miejsce dla osób szukających spokoju, kontaktu z naturą i odpoczynku z dala od miejskiego zgiełku, z jednoczesnym szybkim dostępem do infrastruktury miejskiej.
Okolica gwarantuje ciszę, prywatność oraz doskonałe warunki do relaksu, spacerów czy rekreacji.
Działka stanowi świetną inwestycję lub miejsce na własny azyl wśród zieleni.
Zapraszam do kontaktu!
ID: 1064388958

Skontaktuj się

sprzedawca

Na OLX od listopad 2013

Ostatnio online w dniu 08 maja 2026

xxx xxx xxx

Dodane 01 maja 2026

Działka leśna Kościerzyna

85 000 zł

do negocjacji

Lokalizacja

Location

Kościerzyna

Pomorskie

Darmowa aplikacja na Twój telefon