Dla biznesuopens in a new tab
Działka Łąka 4628m2 barany 1
Działka Łąka 4628m2 barany 1
Działka Łąka 4628m2 barany 1
Działka Łąka 4628m2 barany 1
Działka Łąka 4628m2 barany 1
Działka Łąka 4628m2 barany 1
Działka Łąka 4628m2 barany 1
PromujOdśwież

Prywatne

Rodzaj: Działki rolne

Powierzchnia: 4 628 m²

Cena za m²: 2.16 zł/m²

Opis

Sprzedam działkę jak na zdjęciach numer działki jeden, wieś barany. Działka duża o powierzchni 4628m2 jest to łąka.
ID: 1069542200

Skontaktuj się

Jarosław

Na OLX od lipiec 2013

Ostatnio online dziś o 11:06

xxx xxx xxx

Dodane 26 kwietnia 2026

Działka Łąka 4628m2 barany 1

10 000 zł

Lokalizacja

Location

Barany

Łódzkie

Darmowa aplikacja na Twój telefon