Rodzaj: Działki budowlane

Powierzchnia: 1 680 m²

Cena za m²: 148.81 zł/m²

Opis

Sprzedam działkę budowlaną nr 763/4 o powierzchni 1680m2. Wymiary 21 x 82m . W planie zagospodarowania działka przeznaczona pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne. Dojazd drogą asfaltową, Media w ulicy: woda, prąd, kanalizacja , gaz. Możliwość dokupienia działki numer 830 o powierzchni 7000m2 również budowlanej. Zapraszam.Pośrednikom dziekuje.
ID: 881001020

Skontaktuj się

PAWEŁ

Na OLX od grudzień 2018

Ostatnio online w dniu 07 maja 2026

xxx xxx xxx

Dodane 07 maja 2026

Działka Kajetanów

250 000 zł

do negocjacji

Lokalizacja

Location

Kajetanów

Świętokrzyskie

Darmowa aplikacja na Twój telefon