Dla biznesuopens in a new tab
Działka budowlana WZ prąd woda - Podzamcze 890 - 1200 m
Działka budowlana WZ prąd woda - Podzamcze 890 - 1200 m
Działka budowlana WZ prąd woda - Podzamcze 890 - 1200 m
Działka budowlana WZ prąd woda - Podzamcze 890 - 1200 m
Działka budowlana WZ prąd woda - Podzamcze 890 - 1200 m
Działka budowlana WZ prąd woda - Podzamcze 890 - 1200 m
Działka budowlana WZ prąd woda - Podzamcze 890 - 1200 m
PromujOdśwież

Prywatne

Rodzaj: Działki budowlane

Powierzchnia: 890 m²

Cena za m²: 105.62 zł/m²

Opis

Dzień dobry

Na sprzedaż jedna z 5 płaskich działek (obecnie dostępne są 4 działki 511/5 , 7 , 17 i 18) o powierzchni od 890 m do 1200 m2 w Podzamczu:

Działki znajdują w odległości 10 km od granic Kielc i około 16 km od ścisłego centrum miasta. Mieszczą się tuż przy lesie, w bliskim sąsiedztwie zamku w Chęcinach, Centrum Leonardo Da Vinci i szlaku Green Velo

Przy każdej działce znajduje się skrzynka energetyczna, wodociąg jest w drodze wewnętrznej prowadzącej do działek.
Dla tego obszaru (działka nr 511/6, obręb Starochęciny) została wydana decyzja środowiskowa i warunki zabudowy w 2024 roku. Obecnie warunki zabudowy są w trakcie przenoszenia z powyższej działki 511/6 na wydzielone z niej działki docelowe.

Przedmiotem ogłoszenia jest działka nr 511/7 - 106 zł/m2

Z przyczyn osobistych zależy mi na szybkiej sprzedaży.

W przypadku zainteresowania pozostałymi działkami proszę o kontakt.

Zapraszam
ID: 1063874588

Skontaktuj się

Maciek

Na OLX od sierpień 2013

Ostatnio online wczoraj o 18:07

xxx xxx xxx

Dodane 30 kwietnia 2026

Działka budowlana WZ prąd woda - Podzamcze 890 - 1200 m

94 000 zł

Lokalizacja

Location

Podzamcze

Świętokrzyskie

Darmowa aplikacja na Twój telefon