Prywatne
Rodzaj: Działki budowlane
Powierzchnia: 980 m²
Cena za m²: 111.22 zł/m²
Opis
Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 980 m² z wydanymi warunkami zabudowy na dom jednorodzinny.
Nieruchomość położona w spokojnej, zielonej okolicy – idealne miejsce na wymarzony dom dla osób ceniących ciszę i kontakt z naturą.
Parametry działki:
• Powierzchnia: 980 m²
• Kształt: prostokątny
• Przeznaczenie: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna
Media:
• sieć wodno-kanalizacyjna – w trakcie realizacji
• sieć gazowa – w trakcie realizacji
• prąd – w pobliżu działki
Otoczenie:
tereny zielone, las w niedalekiej odległości. Doskonała lokalizacja dla osób szukających spokoju z jednoczesnym szybkim dojazdem do centrum miasta.
Cena: 109 000zł
Kontakt: +48**********52
Zapraszam do kontaktu i obejrzenia działki na żywo – zdjęcia nie oddają w pełni uroku miejsca!
Parametry działki:
• Powierzchnia: 980 m²
• Kształt: prostokątny
• Przeznaczenie: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna
Media:
• sieć wodno-kanalizacyjna – w trakcie realizacji
• sieć gazowa – w trakcie realizacji
• prąd – w pobliżu działki
Otoczenie:
Cena: 109 000zł
Kontakt: +48**********52
ID: 1036535185
xxx xxx xxx
Odświeżono dnia 22 maja 2026
Działka budowlana Wałcz
109 000 zł
Lokalizacja
Wałcz
Zachodniopomorskie