Rodzaj: Działki budowlane

Powierzchnia: 1 498 m²

Cena za m²: 93.46 zł/m²

Opis

Na sprzedaz dzialka budowlana w Józefowie. 1498 m2, WZ, woda, prad I światłowód w drodze.
Piękna cicha okolica.
Prosze o kontakt po wiecej szczegółów.
ID: 1068573169

Skontaktuj się

Rafal W.

Na OLX od październik 2020

Ostatnio online w dniu 18 maja 2026

xxx xxx xxx

Dodane 21 kwietnia 2026

Dzialka budowlana w Józefowie

140 000 zł

Lokalizacja

Location

Józefowo

Kujawsko-pomorskie

Darmowa aplikacja na Twój telefon