Prywatne
Rodzaj: Działki budowlane
Powierzchnia: 1 109 m²
Cena za m²: 193.87 zł/m²
Opis
Sprzedam działkę budowlaną o numerze 507/4 znajdującą się w miejscowości Pomigacze.
Powierzchnia 1109m2, bezterminowe WZ.
Działka ogrodzona.
Media : prąd na działce, woda i kanalizacja w odległości 50 metrów.
Sprzedaż bezpośrednia, agencjom nieruchomości dziękuję.
Powierzchnia 1109m2, bezterminowe WZ.
Działka ogrodzona.
Sprzedaż bezpośrednia, agencjom nieruchomości dziękuję.
ID: 1073348730
Skontaktuj się
xxx xxx xxx
Odświeżono dzisiaj o 13:38
Działka budowlana Pomigacze
215 000 zł
do negocjacji
Lokalizacja
Białystok, Antoniuk
Podlaskie