Prywatne
Rodzaj: Działki budowlane
Powierzchnia: 1 670 m²
Cena za m²: 113.77 zł/m²
Opis
Na sprzedaż działka 57/55 o powierzchni 1670m2
Na sprzedaż również 57/56 - 3998m2
Cena w ogłoszeniu za działkę 57/55
Na działce 57/55 wydane warunki zabudowy.
57/56 wkrótce pozwolenie o zabudowę zagrodową.
Dziłka 57/54 położona jest w jednym z najwyższych punktów w naszym powiecie z pięknym widokiem na panoramę Białegostoku.
Działki zlokalizowane w sąsiedztwie nowopowstałych zabudowań domów jednorodzinnych i zabudowy szeregowej.
Dojazd bezpośrednio drogą asfaltową, możliwość przyłączenia do światłowodu, najbliższa szkoła podstawowa 1km, autobus linii 406, przystanek około 500m.
Na działce znajduje się słup SN
Na sprzedaż również 57/56 - 3998m2
Cena w ogłoszeniu za działkę 57/55
Na działce 57/55 wydane warunki zabudowy.
57/56 wkrótce pozwolenie o zabudowę zagrodową.
Na działce znajduje się słup SN
ID: 1038693067
xxx xxx xxx
Dodane 27 kwietnia 2026
Działka budowlana Krynice
190 000 zł
Lokalizacja
Krynice
Podlaskie