Dla biznesuopens in a new tab
Działka budowlana Janikowo kolo Inowrocławia
PromujOdśwież

Prywatne

Rodzaj: Działki budowlane

Powierzchnia: 731 m²

Cena za m²: 136.8 zł/m²

Opis

Witam. Sprzedam działkę budowlaną o nr 67/3 o powierzchni 0,0731 ha przy ulicy Powstańców Wielkopolskich 4 w Janikowie Cicha i spokojna okolica. Więcej informacji pod nr telefonu 72*****46.
ID: 1072978995

Skontaktuj się

Facebook connected icon

Żaneta

Na OLX od marzec 2019

Ostatnio online w dniu 15 maja 2026

xxx xxx xxx

Dodane 13 maja 2026

Działka budowlana Janikowo kolo Inowrocławia

100 000 zł

do negocjacji

Lokalizacja

Location

Janikowo

Kujawsko-pomorskie

Darmowa aplikacja na Twój telefon