Prywatne
Rodzaj: Działki budowlane
Powierzchnia: 1 257 m²
Cena za m²: 79.55 zł/m²
Opis
Posiadam na sprzedaż działkę przeznaczoną pod budowę domu w miejscowości Stronno gm. Dobrcz.
Działka - 1257m.
Media w drodze
Działka znajdują się przy ulicy Dworcowej/Swobodnej
Dla działki została wydane warunki zabudowy.
Lokalizacja : 25 km do Bydgoszczy, 13 km do Koronowa, 8 km do Dobrcza. W niedalekiej odległości las, sklep, plac zabaw, przystanek kolejowy, zalew koronowski.
Cena do negocjacji.
Kontakt telefoniczny, sms lub mail :)
Działka - 1257m.
Media w drodze
Działka znajdują się przy ulicy Dworcowej/Swobodnej
Dla działki została wydane warunki zabudowy.
Cena do negocjacji.
Kontakt telefoniczny, sms lub mail :)
ID: 1068478261
xxx xxx xxx
Dodane 21 kwietnia 2026
Działka budowlana
100 000 zł
Lokalizacja
Stronno
Kujawsko-pomorskie