Dla biznesuopens in a new tab
Działka budowlana 21 arów przy lesie
Działka budowlana 21 arów przy lesie
Działka budowlana 21 arów przy lesie
Działka budowlana 21 arów przy lesie
Działka budowlana 21 arów przy lesie
Działka budowlana 21 arów przy lesie
Działka budowlana 21 arów przy lesie
PromujOdśwież

Prywatne

Rodzaj: Działki budowlane

Powierzchnia: 2 089 m²

Cena za m²: 102.44 zł/m²

Opis

Na sprzedaż piękna, ogrodzona działka budowlana o powierzchni 21 arów położona tuż przy lesie – idealna dla osób ceniących komfort i kontakt z naturą. Działka z planem zagospodarowania przestrzennego oraz prądem i wodą.
Działka posiada:
Dwa dojazdy – jeden od osiedla, drugi od lasu,
Równy teren, idealny pod budowę domu,
Prąd i wodę w drodze, gotowe podłączenia,
Ogrodzenie od drogi wałem z żywopłotem, co zapewnia prywatność,
Nasadzenia i zieleń – dużo drzew owocowych, pięknie zagospodarowana przestrzeń,
Spokojną okolicę domków jednorodzinnych.
Najtańsza działka o podobnych parametrach w okolicy! Cena do negocjacji.
Ta działka to doskonała inwestycja lub miejsce pod wymarzony dom – cisza, natura i wygodny dojazd w jednym. Znajdujaca sie 5 kilometrów od granicy oraz Słubic.
ID: 1069178181

Skontaktuj się

User avatar
Facebook connected icon

Krzysztof

Na OLX od kwiecień 2019

Ostatnio online w dniu 08 maja 2026

xxx xxx xxx

Odświeżono dnia 08 maja 2026

Działka budowlana 21 arów przy lesie

214 000 zł

do negocjacji

Lokalizacja

Location

Słubice

Lubuskie

Darmowa aplikacja na Twój telefon