Dla biznesuopens in a new tab
Bolechowo działka budowlana 935 m2
Bolechowo działka budowlana 935 m2
Bolechowo działka budowlana 935 m2
Bolechowo działka budowlana 935 m2
Bolechowo działka budowlana 935 m2
PromujOdśwież

Prywatne

Rodzaj: Działki budowlane

Powierzchnia: 935 m²

Cena za m²: 527.27 zł/m²

Opis

Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Bolechowo Osiedle przy ulicy Rubinowej o powierzchni 935 m2 pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną lub wielorodzinną, zgodnie z obowiązującym planem zagospodarowania przestrzennego.

Numer działki to 313/48

Działka atrakcyjnie zlokalizowana, 12 kilometrów od Poznania, kilkaset metrów od Warty, posiada dwie drogi dojazdu do Poznania przez Koziegłowy i przez Biedrusko. W bliskiej odległości niezbędne usługi publiczne i komercyjne. Alternatywnie dojazd do Poznania koleją i liniami autobusowymi. W okolicy wspaniałe tereny rekreacyjne (Puszcza Zielonka, Natura 2000, Warta). Wszystkie media przy działce prąd, woda, gaz, kanalizacja.

Dookoła same nowe domy. Spokojna okolica i teren z dużym potencjałem .
Możliwość dokupienia sąsiadującej działki o podobnym metrażu (313/47)
Dookoła obszar Natura 2000 co przekłada się na czyste powietrze.

Gmina zainstalowała już oświetlenie i na rok 2030 jest w planach budowa drogi z kostki brukowej wraz z chodnikami.

Nr tel do kontaktu 7-2-1-7-2-2-7-4-8

Agencje nieruchomości proszę o kontakt tylko z konkretnym klientem.
ID: 1058471518

Skontaktuj się

User avatar
Facebook connected icon

Michał

Na OLX od sierpień 2018

Ostatnio online w dniu 17 maja 2026

xxx xxx xxx

Dodane 12 maja 2026

Bolechowo działka budowlana 935 m2

493 000 zł

Lokalizacja

Location

Bolechowo

Wielkopolskie

Darmowa aplikacja na Twój telefon