1. Strona główna
  2. Usługi
  3. Obsługa imprez
  4. Organizacja i obsługa
  5. Organizacja i obsługa - Mazowieckie
  6. Organizacja i obsługa - Warszawa
  7. Organizacja i obsługa - Praga-Południe
PromujOdśwież
  • Firmowe

Poszukujemy odpowiedzialnej i obowiązkowej osoby do pomocy w bieżącej pracy Managera Produktu w naszym biurze podróży.

Kim jesteśmy?
Biuro podróży FOKUS to marka:
- obecna na rynku niemal 20 lat
- naszą ofertę kierujemy do stałego grona klientów i jesteśmy dumni, że każdego roku mamy możliwość zwiększenia ilości zrealizowanych wyjazdów
- na terenie Mazowsza jesteśmy liderem organizacji wycieczek szkolnych
- pracujemy w zgranym i odpowiedzialnym zespole i nie jesteśmy korporacją, nie myślcie jednak, że nie liczą się u nas wyniki pracy
- zmieniamy się wprowadzając unikalne w branży rozwiązania cyfrowe obsługi grup turystycznych
- stawiamy na rzetelne prowadzenie firmy i otwartość na wymagania rynku
- w zespole pracujemy sprawnie, szybko i współdecydujemy o ważnych dla firmy rozwiązaniach

Zajrzyj na naszą stronę internetową aby dowiedzieć się więcej: www.fokus.waw.pl

Kogo poszukujemy?

jeśli mówisz o sobie, że:
- myślisz analitycznie,
- uczysz się na błędach,
- odnajdujesz się w wielu zadaniach na raz,
- masz umiejętne podejście do potrzeb klienta i równocześnie dystans do siebie;
- jesteś dokładny i odpowiedzialny za terminowość zadań i rozumiesz, że bywają tygodnie kiedy pracy jest nadmiar
to może właśnie Ciebie szukamy!

jeśli potrafisz:
- sprawnie posługiwać się dokumentami w chmurze,
- korzystasz z Excela
- umiejętnie wyszukujesz informacje dostępne online
- komunikować się na poziomie B2 po angielsku;
masz zatem kolejny powód żeby aplikować do naszej firmy :)

jeśli chcesz zacząć przygodę w turystyce i wiesz, że wiele nauki przed Tobą to wystarczy, że będziesz ambitnie podchodzić do zdobywania wiedzy

Zakres obowiązków:

Nie wiemy kim jesteś i jakie masz zalety, ale szukamy osoby, której będziemy mogli powierzyć:
- koordynację rezerwacji atrakcji turystycznych dla naszych imprez
- dbanie o kontakt z dostawcami w zakresie zamówionych świadczeń
- zamawianie świadczeń dla naszych turystów
- pomoc w porządkowaniu niezbędnej w naszej działalności papierkologii
- kontakt przed- i po-sprzedażowy z klientem

Wymagania:
- bardzo sprawna obsługa excel oraz znajomość power point/canva,
- wykształcenie: minimum licencjat
- znajomość geografii Polski oraz Europy będzie dodatkowym atutem

Wynagrodzenie na etapie próbnym (3 msc) w wysokości minimalnego wynagrodzenia.
UWAGA! nie rozpatrujemy aplikacji bez towarzyszącego CV listu motywacyjnego.
Nie masz pomysłu na list motywacyjny?
Napisz dlaczego zdecyowałaś/eś się na wysłanie do nas Twojego CV - to wystarczy.

Czekamy zatem na Twoje zgłoszenie w formie CV oraz Listu motywacyjnego.
ID: 917054964

Skontaktuj się

User avatar

Anna

Na OLX od wrzesień 2011

Ostatnio online w dniu 08 maja 2024

xxx xxx xxx

Dodane 08 maja 2024

Asystentka/ Asystent Managera Produktu

Użytkownik

Lokalizacja