Stan

Dla Ciebie wszystko - sprawdź nowe oferty!

Sortuj:
Znaleźliśmy 71 ogłoszeń
TYLKO TERAZ - HOT OFERTA|bezczynszowe|3 pokoje|fotowoltaika|ogródek

369 000 zł

Zalasewo - 08 maja 2026

49,66 m² - 7430.53 zł/m²
Atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie, Zalasewo

Zalasewo - 14 maja 2026

58,40 m² - 10239.73 zł/m²
2 pokoje z osobną kuchnią-gotowe do wejścia

Zalasewo - 12 maja 2026

52,60 m² - 10627.38 zł/m²
Bezkonkurencyjna cena! Bezczynszowe mieszkanie + PV 3kW i parkingiem

Zalasewo - 04 maja 2026

41,48 m² - 7690.45 zł/m²
Zalasewo/Poznań dom gotowy do zamieszkania !!! Wysoki Standard

Zalasewo - 01 maja 2026

139 m² - 7906.47 zł/m²
Elegancki bliźniak, duża działka | bez zgody MSWiA

Zalasewo - 12 maja 2026

133,43 m² - 9593.05 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Unikatowa działka w Zalasewie przy ślepej ulicy

Zalasewo - 20 maja 2026

630 m² - 680.95 zł/m²
NOWE GARBY ostatnie gotowe mieszkania w SUPER CENIE !!!

Zalasewo - 01 maja 2026

60,19 m² - 9000 zł/m²
Ogródek + Taras| 2 pok. 41m2| Tanie MP>12 min Poznań! Blisko Sklepy!

Zalasewo - 11 maja 2026

41,11 m² - 9596.28 zł/m²
Jaguar XF Zamiana Złoto Dopłata Nieruchomość Wyposażenie Przebieg Finansowanie

Zalasewo - Odświeżono dnia 20 maja 2026

2021 - 34 720 km
Peugeot 2008 1,6HDI 99KM! STYLE! Ledy! Chromy! Klima!

Zalasewo - Odświeżono dnia 12 maja 2026

2016 - 195 000 km
HOT OFERTA, NIE CZEKAJ! bezczynszowe|3 pokoje|fotowoltaika|ogródek

Zalasewo - 08 maja 2026

45,29 m² - 7485.1 zł/m²
Mieszkanie Zalasewo ul. Radosna | 1 piętro 68 m2 | duży salon + balkon

Zalasewo - Odświeżono dzisiaj o 11:26

68 m² - 9264.71 zł/m²
Rodzinny dom wolnostojący w Zalasewie

Zalasewo - 06 maja 2026

158,30 m² - 12318.38 zł/m²
Leśne Tarasy 2 | lokal usługowy US4B || GOTOWY DO ODBIORU

Zalasewo - 18 maja 2026

56,82 m²
Oferta nie do pobicia! Bezczynszowe 3 pok z ogrodem, PV 3kW+parkingiem

Zalasewo - 04 maja 2026

45,39 m² - 8041.42 zł/m²
Peugeot boxer laweta najazd wyciągarka ducato boxer

Zalasewo - Odświeżono dnia 16 maja 2026

2006 - 412 000 km
Zalasewo | 3 pokoje | 2 poziomy

Zalasewo - 11 maja 2026

86,30 m²
Lokal usługowy 48,9 m² | Zalasewo | parter

Zalasewo - 11 maja 2026

48,90 m²
Zamoyskiego 13 | 3 pokoje | 58,5 m2 | Zalasewo

Zalasewo - 28 kwietnia 2026

58,50 m²
Lokal handlowo-usługowy 56,45 m² | duże witryny | parter | Zalasewo

Zalasewo - Odświeżono dnia 07 maja 2026

56,45 m²
Lokal Usługowo-Handlowy W Nowym Centrum Handlowym - Zalasewo, Ukośna

Zalasewo - 13 maja 2026

115 m²
Mieszkanie dwupokojowe do wynajęcia