Cena

Dla Ciebie wszystko - sprawdź nowe oferty!

Sortuj:
  • Pokaż wszystkie
  • Znaleźliśmy 70 ogłoszeń
    Nowa kawalerka 34 m² z balkonem | taniej niż deweloper

    Nowa kawalerka 34 m² z balkonem | taniej niż deweloper

    309 999 zł

    Zalasewo - 19 maja 2026

    36,44 m² - 8507.11 zł/m²
    TYLKO TERAZ - HOT OFERTA|bezczynszowe|3 pokoje|fotowoltaika|ogródek

    Zalasewo - 08 maja 2026

    49,66 m² - 7430.53 zł/m²
    2 pokoje z osobną kuchnią-gotowe do wejścia

    Zalasewo - 12 maja 2026

    52,60 m² - 10627.38 zł/m²
    Piwnica-Winda-Agrobex-2012 | Komfortowa kawalerka

    Zalasewo - 11 maja 2026

    30,40 m² - 11809.21 zł/m²
    Zalasewo/Poznań dom gotowy do zamieszkania !!! Wysoki Standard

    Zalasewo - 01 maja 2026

    139 m² - 7906.47 zł/m²
    Bezkonkurencyjna cena! Bezczynszowe mieszkanie + PV 3kW i parkingiem

    Zalasewo - 04 maja 2026

    41,48 m² - 7690.45 zł/m²

    Zapisz to wyszukiwanie

    Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

    Zalasewo | Wolnostojący | Antresola | Piękny ogród

    Zalasewo - 03 maja 2026

    200 m² - 9495 zł/m²
    Mercedes-Benz CL Ogłoszenie „CL 500 Night Vision Dociągi AMG Wentyl Navi Pakiet Harman

    Zalasewo - Odświeżono dnia 09 maja 2026

    2008 - 144 320 km
    NOWE GARBY ostatnie gotowe mieszkania w SUPER CENIE !!!

    Zalasewo - 01 maja 2026

    60,19 m² - 9000 zł/m²
    Unikatowa działka w Zalasewie przy ślepej ulicy

    Zalasewo - 20 maja 2026

    630 m² - 680.95 zł/m²
    Peugeot 2008 1,6HDI 99KM! STYLE! Ledy! Chromy! Klima!

    Zalasewo - Odświeżono dnia 12 maja 2026

    2016 - 195 000 km
    HOT OFERTA, NIE CZEKAJ! bezczynszowe|3 pokoje|fotowoltaika|ogródek

    Zalasewo - 08 maja 2026

    45,29 m² - 7485.1 zł/m²
    Mieszkanie Zalasewo ul. Radosna | 1 piętro 68 m2 | duży salon + balkon

    Zalasewo - Odświeżono dzisiaj o 11:26

    68 m² - 9264.71 zł/m²
    Nie przegap tej okazji! Nowoczesny dom z PV 4,5 kW|20 min od Poz

    Zalasewo - 08 maja 2026

    75,57 m² - 7794.1 zł/m²
    Unikalna oferta na rynku! Nowoczesny dom z PV 4,5 kW|20 min od Poz

    Zalasewo - 04 maja 2026

    54,95 m² - 7443.13 zł/m²
    Dom, Zalasewo

    Dom, Zalasewo

    1 250 000 zł

    Zalasewo - 04 maja 2026

    123 m² - 10162.6 zł/m²
    Leśne Tarasy 2 | lokal usługowy US4B || GOTOWY DO ODBIORU

    Zalasewo - 18 maja 2026

    56,82 m²
    Rodzinny dom wolnostojący w Zalasewie

    Zalasewo - 06 maja 2026

    158,30 m² - 12318.38 zł/m²
    Oferta nie do pobicia! Bezczynszowe 3 pok z ogrodem, PV 3kW+parkingiem

    Zalasewo - 04 maja 2026

    45,39 m² - 8041.42 zł/m²
    Dostawka do wózka
    Używane

    Zalasewo - 02 maja 2026

    kasjer dorywczo weekendy lub pełen etat

    31,40 - 32 zł / godz. brutto

    Zalasewo

    Pełny etat

    Umowa zlecenie

    4 666 - 8 000 zł / mies. brutto

    Zalasewo

    Pełny etat

    Umowa o pracę, Umowa zlecenie

    Zalasewo | 3 pokoje | 2 poziomy

    Zalasewo - 11 maja 2026

    86,30 m²
    Lokal usługowy 48,9 m² | Zalasewo | parter

    Zalasewo - 11 maja 2026

    48,90 m²
    Ducato 8 eup , winda , agregat carrier v 300 max

    Zalasewo - Odświeżono dnia 15 maja 2026

    2011 - 350 000 km
    Lokal handlowo-usługowy 56,45 m² | duże witryny | parter | Zalasewo

    Zalasewo - Odświeżono dnia 07 maja 2026

    56,45 m²
    Zestaw typu LEGO Duplo
    Używane

    Zalasewo - 10 maja 2026

    Mieszkanie dwupokojowe do wynajęcia

    Zalasewo - 18 maja 2026

    50 m²
    Lokal Usługowo-Handlowy W Nowym Centrum Handlowym - Zalasewo, Ukośna

    Zalasewo - 13 maja 2026

    115 m²
    2 pokoje z balkonem umeblowane + AGD

    Zalasewo - 20 maja 2026

    35 m²
    Mieszkanie do wynajęcia Zalasewo Radosna

    Zalasewo - 02 maja 2026

    39 m²
    Go Car wynajem aut dostawczych busów wypożyczalnia aut najem busa