Wiadomości
Dodaj ogłoszenie

Filtry

Kategoria

Urządzenia, maszyny i narzędzia

Podkategoria

Lekki sprzęt budowlany

Cena za dobę

Lekki sprzęt budowlany wypożyczalnia - Urządzenia, maszyny i narzędzia

 1. Strona główna
 2. Wypożyczalnia
 3. Urządzenia, maszyny i narzędzia
 4. Lekki sprzęt budowlany
Sortuj:
Wybrane dla Ciebie
Znaleźliśmy ponad 1000 ogłoszeń
Wypożyczenie Wynajem odkurzacz piorący Santoemma Sabrina Karcher
Wyróżnione
Wypożyczenie Wynajem odkurzacz piorący Santoemma Sabrina Karcher

60 zł za dobę

Łódź, Widzew - 21 lutego 2024

Obserwuj

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

 • 1
 • 2
 • 3
 • ...
 • 25
search

Popularne wyszukiwania

Lekki sprzęt budowlany może przydać Ci się przy wielu różnych pracach. Bez względu na to, czy planujesz reorganizację przestrzeni wokół domu, czy prowadzisz firmę remontową, na pewno zrobisz dobry użytek z tych narzędzi. Nie zawsze jednak opłaci Ci się kupować je na własność. Na szczęście możesz je po prostu wypożyczyć, a pomogą Ci w tym ogłoszenia dostępne w OLX!

Dlaczego lepiej wypożyczać lekki sprzęt budowlany niż go kupować?

Wynajem lekkich maszyn budowlanych to doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie korzystają z tego rodzaju sprzętu na co dzień. Jeśli potrzebujesz takiego wyposażenia tylko okazjonalnie lub musisz awaryjnie zastąpić niedziałające urządzenie, do dyspozycji masz całe mnóstwo ofert wypożyczalni. Decydując się na taki krok:

 • Redukujesz koszty – nie musisz ponosić wydatków, które Ci się nie zwrócą. Możesz po prostu wypożyczyć niezbędny sprzęt budowlany, a następnie go oddać, bez konieczności inwestowania dużych środków.
 • Oszczędzasz miejsce – lekki sprzęt budowlany może zajmować sporo przestrzeni w Twojej piwnicy czy garażu. Jeśli nie korzystasz z niego regularnie, lepiej go po prostu wypożyczaj. Pozwoli Ci to lepiej wykorzystać miejsce w domu czy w siedzibie firmy.
 • Nie martwisz się utrzymaniem – narzędzia dla budowlańców wymagają regularnej konserwacji. Jeśli nie posiadasz ich na własność, a jedynie wypożyczasz, nie ponosisz za to odpowiedzialności. Utrzymaniem sprzętu zajmuje się bowiem jego właściciel.
 • Postępujesz ekologicznie – rezygnując z zakupu profesjonalnego sprzętu na własność, ograniczasz ilość odpadów zanieczyszczających środowisko naturalne.

Lekki sprzęt budowlany – jakie urządzenia obejmuje?

Lekki sprzęt budowlany obejmuje wiele różnych kategorii narzędzi. Stanowią one niezbędne elementy wyposażenia budowy, ale wiele z nich przydaje się także do użytku domowego. Mowa przede wszystkim o takich urządzeniach jak:

 • miksery do zapraw – sprzęt służący do mieszania materiałów budowlanych (np. zapraw murarskich, tynków czy klejów),
 • młoty udarowo-obrotowe – narzędzia ręczne używane do wiercenia i kucia w betonie, cegle i innych twardych materiałach,
 • wiertarki – jedne z podstawowych elementów wyposażenia budowlanego, służące do wiercenia otworów w różnych materiałach, takich jak drewno, metal czy plastik,
 • piły tarczowe – używane są do cięcia materiałów (zarówno drewna, jak i metalu czy tworzyw sztucznych),
 • szlifierki kątowe – narzędzia do szlifowania, cięcia i polerowania, często stosowane w pracach wykończeniowych,
 • wibratory do betonu – urządzenia służące do zagęszczania betonu w formach,
 • pompy do wody – stosowane są na placach budowy do odprowadzania wody z wykopów, studzienek czy piwnic,
 • spawarki – urządzenia do łączenia metalowych elementów konstrukcyjnych,
 • pistolety do piany montażowej – akcesoria pozwalające na nakładanie pian lub uszczelniaczy w celu izolacji różnych elementów budowlanych.

Wśród ogłoszeń dostępnych w Wypożyczalni OLX znajdziesz także oferty wynajmu nowoczesnych urządzeń do sprzątania (odkurzaczy przemysłowych czy myjek ciśnieniowych) oraz nagrzewnic, osuszaczy, elementów oświetlenia i innych akcesoriów niezbędnych na budowach.

Ile kosztuje wypożyczenie lekkiego sprzętu budowlanego?

Koszty wynajmu lekkiego sprzętu budowlanego zależą od rodzaju interesujących Cię narzędzi, a także od terminu ich wypożyczenia. Zazwyczaj im jest on dłuższy, tym cena za dobę niższa. Pamiętaj, że właściciele mogą wymagać też wniesienia zwrotnej kaucji. Choć trudno uśrednić obowiązujące na rynku ceny, to pewne pojęcie o tych kwotach mogą Ci dać przykładowe oferty dostępne w wypożyczalniach. Prezentują się one następująco:

 • ręczna przecinarka elektryczna: 110 – 135 zł/doba,
 • szlifierka do betonu: 160 – 180 zł/doba,
 • myjka ciśnieniowa na zimną wodę: 120 – 135 zł/doba,
 • agregat o mocy do 5 kVA: 135 – 150 zł/doba,
 • ubijak wibracyjny: 120 – 164 zł/doba.

Oferty wypożyczenia lekkiego sprzętu budowlanego w Twoim regionie

Jeśli potrzebujesz lekkiego sprzętu budowlanego, wcale nie musisz wybierać się do sklepu i wydawać dużych pieniędzy. Kompleksowe oferty wynajmu profesjonalnych narzędzi czekają na Ciebie bowiem w Wypożyczalni OLX. Ogłaszają się tu dostawcy sprzętu budowlanego z całej Polski. Z pewnością znajdziesz wśród nich firmy i właścicieli prywatnych ze swojego regionu.

Szerokie oferty ogłoszeniodawców sprawiają, że wszelkie prace budowlane lub remonty przeprowadzisz sprawnie i niedrogo. Z wypożyczalni skorzystać mogą zarówno klienci indywidualni, jak i inwestorzy poszukujący niezawodnego wyposażenia dla firm. Zauważ, że w bardzo wielu przypadkach wynajem lekkiego sprzętu budowlanego okaże się korzystniejszym rozwiązaniem niż jego zakup.

Jak wypożyczyć lekki sprzęt budowlany na OLX?

Szukasz drabiny do prac wysokościowych? A może uniwersalnej sprężarki na potrzeby realizowanej inwestycji? Wypożycz interesujące Cię narzędzia za pośrednictwem OLX! Wystarczy, że określisz w naszej wyszukiwarce, jaki dokładnie sprzęt chcesz wynająć, a następnie wybierzesz swój region.

Spośród dostępnych ogłoszeń wybierz wypożyczalnię, której oferta najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Skontaktuj się z nią, aby ustalić termin odbioru sprzętu, i wynegocjuj satysfakcjonującą Cię cenę. To wszystko! Niedługo otrzymasz zamówione narzędzia i przystąpisz do zaplanowanych prac!

Darmowa aplikacja na Twój telefon